Mombacho 12

Mombacho 12

1.050,00Kč

Mombacho 12 aňos 0,7l (40%) Nikaragua

Je to právě Nikaragua ve střední Americe, která dala život této nádherné kolekci vyzrálých rumů s jedinečným a vzácným buketem. Všechny rumy této řady nesou jméno vulkánu Mombacho, který je vysoký 1400 metrů a nachází se v nikaragujské národní přírodní rezervaci. Již před mnoha lety vyhaslá sopka, pokrytá bohatým a hustým porostem, vytvořila speciální ekosystém, kde žije mnoho druhů chráněných zvířat. Cukrová třtina pěstovaná v této oblasti tak roste na vulkanické půdě a je oblažována vlahým větrem vanoucím od Tichého oceánu. Tato jedinečná zeměpisná poloha zaručuje surovinu vynikající kvality, která dává vyráběnému destilátu vůni a chuť nemající obdoby. Řada se skládá ze 4 rumů starých 8, 12, 15 a 19 let a Cuvée Prestige X.O.
Rum má díky podloží, na kterém roste cukrová třtina skoro až oranžovou barvu, je svěží, lehčí, sladšího charakteru se stopami medu, tabáku a kakaa.

Pravidla Rshopu:

Tento Rshop neslouží k nákupu zboží přes internet!
Provedením nákupu vytvoříte pouze rezervaci. Zboží si poté můžete vyzvednout a zaplatit přímo ve vinotéce BLENded wiNE.
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.