Kraken Black Spiced

Kraken Black Spiced

600,00Kč

Kraken Black Spiced 0,7l (40%) Trinidad and Tobago

Destiluje se v pot still (kotlíkovém) destilačním zařízení na sílu 97,5%. Zraje v sudech po bourbonu a Jacku Daniels 2 roky. Poté se v něm macerují koření – hřebíček, skořice, zázvor, ale i např limeta a další...samozřejmě tajné. Přidává se tamní karamel. Poté se ředí tou nejčistší vodou na 40%
Má vlastní zaregistrovanou lahev a příběh o oceánské bestii, která dodnes řádí ve vlnách a žere námořníky, nebo celé lode. Legenda praví, že loď s největším množstvím černého rumu, který byl kdy přepravován z karibských ostrovů, nikdy nedorazil na místo určení. Při útoku Krakena na obchodní loď celý náklad barelů černého rumu spadl do moře, a rum byl pojmenován Kraken jako pocta nesporné síly a moci bájného netvora. Existuje spousta příběhů o útoku obří chobotnice Krakena na nákladní koráby, ale žádný z nich nebyl potvrzen. Za shlédnutí rozhodně stojí videa s KRAKENEM na domovské stránce.
Jak chutná Kraken Black Spiced Rum?
Jak chutná Kraken Black Spiced Rum?
Kraken Black Spiced Rum je kávově hnědý, chuť připomíná melasu, exotické koření, karamel, čokoládu s trochu vanilky, na závěr přichází náznak skořice a zázvoru zvolna do popředí.

Pravidla Rshopu:

Tento Rshop neslouží k nákupu zboží přes internet!
Provedením nákupu vytvoříte pouze rezervaci. Zboží si poté můžete vyzvednout a zaplatit přímo ve vinotéce BLENded wiNE.
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.