Brugal Aňejo

Brugal Aňejo

550,00Kč

Brugal Aňejo 1l (38%) Dominikánská republika

Rum Brugal Añejo respektují znalci a chutná i nováčkům. Jde o blend tří až pětiletých rumů, které byly destilovány z fermentované melasy a následně zrály v sudech po bourbonu a whisky. A to v jednom ze tří podniků, které jsou v Dominikánské republice sdružené pod hlavičkou původně rodinného podniku Brugal. Historie této značky se začala psát už v roce 1888 a kvalita rumů Brugal je od té doby konstantní a opravdu vysoká. Voní po sladkém a šťavnatém ovoci, po karamelu a datlích a někde na pozadí vám neutečou ani jemné kouřové tóny. Nicméně ne příliš výrazné.
Chuť je jemná, příjemně sladká. Opět s dominantními tóny ovoce. Výraznou dřevitost ani zemitost, případně silné tóny koření v ní ale nečekejte. Vše je jen jemně naznačeno a z jazyka to zmizí za pár chvil. Aby ne – rum Brugal Añejo je mladý a nestihl ze sudů nasát tak výrazné aroma. Na chuť je ale rozhodně příjemný.

Pravidla Rshopu:

Tento Rshop neslouží k nákupu zboží přes internet!
Provedením nákupu vytvoříte pouze rezervaci. Zboží si poté můžete vyzvednout a zaplatit přímo ve vinotéce BLENded wiNE.
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.